Dijital Reklam Ekranları

Dijital Reklam Ekranları

Broşür, afiş ve tabelalardan kurtulun, müşteriyle en etkili iletişimi kurun.

 

Kampanya duyuruları, bilgilendirme ve yönlendirme mesajları, reklam gösterimleri, eğlenceli animasyonlar...

Farklı ihtiyaçlara özel çözümler

Digital Signage çözümleri, hedef kitleye merkezi bir yapı üzerinden içerik ulaştırılmasını, içeriğin ve yayının yönetimini sağlayan sistemler olarak öne çıkıyor. Müşteriye ve personele (iç iletişim) yönelik olmak üzere iki farklı alanda kullanılabilen Digital Signage sistemleri sayesinde; bilgilendirme, reklam ve eğlence gibi çok farklı amaçlara yönelik içeriklerin sunulması mümkün. Dios Display bu noktada, Digital Signage sistemlerinin; kurumların ihtiyacına yönelik bir çözüme dönüştürülmesi, kurulması, içeriğinin sağlanması, yayının yönetilmesi ve teknik desteğinin sunulması anlamında uçtan uca çözüm sunuyor.

Dios Display'in Digital Signage çözümleriyle, işletmeler birden fazla konumda bulunan şube, mağaza ve bayilerine tekil içerik sağlayabiliyor. Örneğin, bir giyim markası için işletmenin her mağazasında geçerli olan kampanya bilgileri bu ekranlar ile müşteriye anında ulaştırılabiliyor. Ulusal kanallarda gösterimde olan reklam filminin tüm mağazalarda belirli aralıklarla gösterilebilmesi, düzenlenen kampanyanın etki alanını artırırken mağaza içerisindeki son teknoloji ekranlar, markanın itibarını da daha yüksek bir seviyeye çekiyor.

Digital Signage uygulamasına bilgilendirme ve yönlendirme konusunda daha çok ihtiyaç duyan bir sektör ise ulaştırma sektörü. Yolcuların hangi araca binmek için hangi kapıda kaçta hazır olmaları gerektiği, bilet işlemleri ve ödemeler için hangi bankoların kullanılması gerektiği ve hangi araçta gecikme olduğu gibi güncel bilgilerin yanı sıra; yol ve hava durumu, varış süreleri, ikramlar ve araç içi yayınlarla ilgili bilgiler de kurulan ekranlar üzerinden rahatça takip edilebiliyor.

Öte yandan broşür veya kitapçık gibi basılı kaynaklarla müşteriye ulaştırılması mümkün olmayan ürün bilgileri de Digital Signage sistemleri ile anlık olarak ulaştırılabiliyor. Örneğin, sezon içerisinde bir giyim mağazasına giren yeni bir ürün, sezon başında basılan broşürü atıl hale getirirken Digital Signage sistemleri sayesinde hemen tanıtılabiliyor. Böylece işletme, kırtasiye, baskı ve dağıtım masraflarından kurtulmasının yanı sıra, güncel bir içerik ile ürününün tanıtıldığı yeni bir yayın aracına da kavuşuyor.

Bugüne kadar; broşür, kitapçık, afiş ve reklam tabelaları gibi basılı yöntemleri kullanarak ulaşmaya çalıştığınız müşteri kitlesi artık çok değişti. Teknolojiyi yakından takip eden, dijital içeriklere eğilimli genç kuşağa ancak, görselliğe dayalı güncel yollarla ulaşabilirsiniz. Dios Display'in  LCD ve LED teknolojilerine sahip paneller kullanılarak geliştirdiği, en iyi yazılım ve donanım ürünleriyle desteklediği Digital Signage çözümleriyle hedef kitleniz artık size çok daha yakın olacak.

İletmek istediğiniz tüm mesajlar, dijital bir sunum ile istediğiniz zamanda, istediğiniz şekilde hedef kitlenize ulaşabilir. Dios Display, ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan bu çözümü baştan sona tasarlamanın yanında, Müşterinize ulaştırmak istediğiniz mesajdan, personelinizle olan ilişkilerinize kadar tüm süreçlerinizde en iyi etkiyi yaratacak Digital Signage uygulamalarının yetkin sağlayıcısı Dios Display, sunduğu çözümlerde içerik planlaması ve yönetimini de üstlenerek sizi basılı iletişim faaliyetlerinin verimsizliğinden kurtarmayı hedefliyor.